Het idee was om een gigantische picknicktafel in het centrum te zetten, waar iedereen aan kon schuiven om met zoveel mogelijk Schaijkenaren een hapje te eten. De coronamaatregelen gooien nu roet in het eten.
Bij de picknick zouden maximaal 750 mensen welkom zijn en het terrein zou worden afgesloten met hekken. Ook zouden bezoekers een test- of vaccinatiebewijs moeten hebben. “En binnen de hekken moet iedereen dan anderhalve meter uit elkaar zitten. Te veel beperkingen die het bedoelde concept te veel afbreken”, vindt de organisatie. “Zonde allemaal, maar het is niet anders.”
De organisatie mikt nu op 2022. “Volgend jaar een nieuwe kans, hopen we!”

Zomeravondvoetbal in Schaijk opnieuw van start
Wie het woord zomeravondvoetbal noemt in Schaijk kan met name vanuit de oudere generatie voetballiefhebbers rekenen op een flinke dosis anekdotes uit de gloriejaren van de competitie. Hoewel deze tijd voor velen in het dorp achter de rug lijkt, is er de komende periode volop leven rondom het zomeravondvoetbal. Op het sportpark van DAW Schaijk spelen maar liefst twaalf teams voor de titel, maar uiteraard vooral voor de gezellige sportieve avonden die de competitie biedt.