Het idee was om een gigantische picknicktafel in het centrum te zetten, waar iedereen aan kon schuiven om met zoveel mogelijk Schaijkenaren een hapje te eten. De coronamaatregelen gooien nu roet in het eten.
Bij de picknick zouden maximaal 750 mensen welkom zijn en het terrein zou worden afgesloten met hekken. Ook zouden bezoekers een test- of vaccinatiebewijs moeten hebben. “En binnen de hekken moet iedereen dan anderhalve meter uit elkaar zitten. Te veel beperkingen die het bedoelde concept te veel afbreken”, vindt de organisatie. “Zonde allemaal, maar het is niet anders.”
De organisatie mikt nu op 2022. “Volgend jaar een nieuwe kans, hopen we!”
Save the date: Schaijkse Dorpspicknick in 2025 op 7 september
Na drie succesvolle edities krijgt de dorpspicknick ook in 2025 een vervolg. Op 7 september is iedereen weer van harte welkom om aan te schuiven aan de langste picknicktafel van Schaijk. Je bent van harte welkom in het dorpshart, waar we gezellig met zijn allen picknicken. Neem iemand mee die anders alleen thuis zou zitten, dan is het voor heel Schaijk een laagdrempelige en gezellige optie om samen van ons mooie dorp te genieten.